GeoPortal Facebook obce Zdiby

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

PROJEKTY V OBRAZE

Na prezentaci hlavních projektů v obci se můžete podívat zde:

 
PROJEKTOVÉ DNY  - ČERVEN 2022

V průběhu června 2022 jsme uspořádali celkem 4 projektové dny, na kterých jsme vás seznamovali s realizovanými i plánovanými projekty v obci.  Celkem se jedná o cca 50 projektů v různé fázi realizace (z toho 19 již dokončených) - v celkové odhadované hodnotě cca 3/4 miliardy Kč.

Ohlednutí za jednotlivými projektovými dny naleznete ZDE

ŠKOLA  A PROJEKTY PRO DĚTI

Děti jsou naše budoucnost a proto pro ně připravujeme různé projekty v naší obci. Základem je samozřejmě vzdělání, ale nesmí se opomíjet ani volný čas a jeho smysluplné využití. Fotky realizací různých projektů, včetně plánovaných, si můžete prohlédnout ZDE

KOMUNITNÍ CENTRUM

Kompletní rekonstrukce a zateplení komunitního centra zdárně probíhá, má již téměř hotovou střechu, kompletní izolace proti vodě, statické a dispoziční úpravy a nyní budou probíhat práce na vnitřních instalacích, skladbách podlah a povrchových úpravách. Současně se bude realizovat fasáda objektu. Fotky naleznete ZDE

 

CESTY KRAJINOU PRO PĚŠÍ A CYKLOSTEZKY

Také nechcete všude jezdit autem? K tomu budou sloužit pěší stezky, chodníky a cyklostezky. Fotky naleznete ZDE.

ZELEŇ V OBCI - PARKY, ZÁKOUTÍ, VEŘEJNÁ PROSTRANSTVÍ

K lepší kvalitě života přispívá také dostatek zeleně v okolí domova. Proto se zaměřujeme i na úpravu parků, okolí školy a školek, veřejných prostransví, návsí, ale i okolí ulic. ZDE naleznete fotky z různých koutů naší obce, které prošly úpravou. 

KOMUNIKACE A CHODNÍKY

Rekonstrukce komunikací a stavba pěších propojení trápí nás všechny. Snažíme se tedy opravit hlavní silnice a postupně, krůček po krůčku, také menší nespevněné komunikace, které jsou ve vlastnictví. Fotky z realizací naleznete ZDE.

VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ

 I naše obec chce být šetrnější k přírodě i k rozpočtu a proto snižuje energetickou náročnost veřejného osvětlení v obci. Fotky naleznete ZDE.

VODOVOD

Voda je pro život nezbytná, proto je třeba opravovat staré vodovodní řady a zavádět novou vodovodní síť na dosud nezásobená místa. 

ZDE naleznete pár fotek. 

KANALIZACE

A protože každý máme doma místnost, kam i císařpán chodí sám, je nutná funkční kanalizace a dostatečně velká čistírna odpadních vod. Fotky si prohlédněte ZDE

Patička stránky