Aktuálně se nacházíte zde

VOLBY DO ZASTUPITELSTVA KRAJŮ A DO SENÁTU 2020

Termín konání: 2. a 3. října 2020. Druhé kolo voleb do Senátu proběhne 9. a 10. října 2020.

Veškeré související informace naleznete na webu Ministerstva vnitra ČR: https://www.mvcr.cz/clanek/volby-2020-zastupitelstva-kraju-a-senat.aspx

Volební místnost v obci Zdiby: místnosti 1. tříd staré budovy základní školy ve Zdibech v ulici U Školy 48.

Níže naleznete formulář Žádosti o vydání voličského průkazu pro volby do Zastupitelstva Středočeského kraje. Na voličský průkaz může volič hlasovat i v jiném volebním okrsku, než do kterého náleží podle místa trvalého pobytu. Ve volbách do zastupitelstev krajů může volič takto hlasovat jen ve volebním okrsku spadajícím do územního obvodu kraje, kde jsou volby vyhlášeny a v jehož územním obvodu je volič přihlášen k trvalému pobytu.

VOLBY DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY 2021

Termín konání: zatím nebyl stanoven. Určuje jej prezident republiky, a to nejpozději 90 dnů před jejich konáním.

Vložený dokument

Žádost o vydání voličského průkazu pdf pdf 114 kB