ZDIBSKÉ BABÍ LÉTO V SOBOTU 2.10.2021 OD 13:30 HODIN

Kulturní komise obce Zdiby ve spolupráci s Kaštánkem Zdiby, Zámkem Zdiby a Potravinovou bankou Vás srdečně na odložený Festival Babí léto. Celou akci moderuje Markéta Fassati (Mátlová), sopranistka, která Vás okouzlí svým hlasem po celé odpoledne. K občerstvení se bude podávat grilované maso, burgery, klobásy, bramboráky, palačinky z kuchyně Potravinové banky, která zajistí i teplé a studené nápoje. Pro děti bude k dispozici skákací hrad nebo trampolíny s kolotočem. Prosíme příchozí a účastníky o dodržování vládních opatření!!
Pro maminky a děti bez domova je možné přinést nádobí, příbory, oblečení, hračky, věci do školy, povlečení atd.) Též je možno přispět na finanční sbírku na opravu místních varhan v kostele.

Časy vystoupujících:

· 13:30 Music Family

· 14:30 Šunďák

· 15:30 Holokrci

· 16:30 Tajný host

· 17:30 Petr Kadlček a Petra Hapková

Přijd´te si užít podzimní odpoledne s kvalitním programem!!!

Datum a čas: 27.09.2021 12:21
Napsal: