GeoPortal Facebook obce Zdiby

Obsah stránky

Upozornění na mezinárodní průzkum - Jak lidé vnímají soudobou národní a mezinárodní situaci.

Vážení občané,

od poloviny ledna do konce února 2019

bude v naší městské části česká výzkumná společnost MEDIAN provádět mezinárodní výzkum na téma:

Jak lidé vnímají soudobou národní a mezinárodní situaci.

Cílem výzkumu je získat informace o představách obyvatel ČR týkajících se domácí i mezinárodní politické situace. Odpovědi pomohou lépe pochopit, jak se lidé v ČR staví k mezinárodním vztahům a k aktuální společensko-politické situaci v ČR. Je velmi důležité, aby se výzkumu zúčastnilo co nejvíce lidí, aby odraz názorů lidí v ČR byl co nejpřesnější.

 

Tazatelé z renomované společnosti MEDIAN (člen sdružení českých výzkumných agentur SIMAR) v uvedeném období navštíví vybrané domácnosti v naší městské části. Výběr domácností probíhá náhodně z veřejného rejstříku. Účast ve výzkumu je dobrovolná, přesto věříme ve Vaši ochotu s tímto výzkumem pomoci tím, že se tohoto důležitého výzkumu zúčastníte. Všechny odpovědi budou zpracovány zcela anonymně a bude dodržována přísná důvěrnost.

 

 

 

Datum a čas: 29.01.2019 07:21
Napsal: Administrátor
Kategorie: Ostatní

Patička stránky