OZNÁMENÍ O UZAVÍRKÁCH NA BRNKÁCH Z DŮVODU VÝSTAVBY KANALIZACE

OZNÁMENÍ O UZAVÍRKÁCH NA BRNKÁCH Z DŮVODU VÝSTAVBY KANALIZACE

Vážení spoluobčané,

budujeme pro vás kanalizaci, a proto jsme nuceni omezit, či zcela uzavřít provoz na níže uvedených komunikacích vždy v časech 8-17 hod:

1. Úplná uzavírka ulice Přemyšlenská – od křižovatky Na Návsi k ulici Zámecká včetně křižovatky od čtvrtka 12.3. do neděle 12.4.2020
    • OBJÍZDNÁ TRASA směrem z obce povede ulicí V Údolí následně také ulicí Výhledová, směrem do obce povede ulicí Roztocká.

1. Částečná uzavírka ulice Přemyšlenská od 10.4. do 31.5.2020
    • OMEZENÍ PROVOZU na jeden jízdní pruh vždy v délce cca 50 m

Objízdná trasa bude značena dopravním značením. V souvislosti s tímto omezením dojde z důvodu zlepšení sjízdnosti k úpravě ulic V Údolí, Výhledová, Oblouková a Za Panskou zahradou.

AUTOBUS HOBR

Ráno zastávka Brnky U Kovárny zůstává v platnosti a jede dle jízdního řádu, odpoledne zastavuje autobus u ulice Zámecká (nezajíždí do zastávky u Kovárny).

PRŮCHOD PRO PĚŠÍ zůstane zachován.

Tímto se omlouváme za způsobené problémy a děkujeme za vaši trpělivost.

Prosíme sdílejte tento odkaz s co nejvíce lidmi, kterých by zmíněné omezení mohlo dotýkat a sledujte prosím aktuality na webu obce a facebooku.

Ing. Kateřina Kolářová
místostarostka obce Zdiby