GeoPortal Facebook obce Zdiby

Obsah stránky

LÁTKOVÉ ROUŠKY PRO VÁS

LÁTKOVÉ ROUŠKY PRO VÁS

Vlna solidarity se zvedla i v naší obci. Řada dobrovolníků v posledních dnech začala šít domácí roušky. Bavlněné látky se sešlo poměrně dost. Žalostně ale chybí tkalouny na uvázání. Máte-li někdo zdroje, či možnost tkalouny obstarat volejte prosím přímo paní Magdě Česnekové: 606 418 632. V případě zájmu o bavlněné roušky kontaktujte přímo OÚ - paní Uhlovou na tel: 284 890 224, sdělte jí svůj telefon, počet osob – platí pravidlo 1 ks roušky na osobu!  Roušky vám budou po vyrobení doručeny dle pořadníku přímo domů.

Informace z Krizového štábu Středočeského kraje, který jsme dnes opětovně kontaktovali hovoří o dodání roušek občanům údajně v řádu dnů. Nejprve však musí být uspokojen zájem nemocnic, pečovatelských služeb, lékařů apod.

 

Datum a čas: 18.03.2020 10:15
Napsal: Administrátor
Kategorie: Ostatní

Patička stránky