GeoPortal Facebook obce Zdiby

Obsah stránky

Informace k omezení provozu na silnici I/9 v k.ú. Zdiby - rekonstrukce dálničního mostu na dálnici D8 + výlukový jízdní řád linky 373

Vážení spoluobčané,

chtěli bychom vás informovat, že od soboty 2. března 2019 dojde z důvodu rekonstrukce dálničního mostu na dálnici D8 ve Zdibech u Staré pošty k omezení provozu na silnici I/9. Uzavírka potrvá po dobu 5-ti měsíců.

Jedná se o stejné dopravní opatření jako v minulém roce. Podjezd pod dálnicí bude buď jednosměrný ve směru od Líbeznic do Prahy, nebo bude podjezd úplně uzavřen. Tímto podjezdem je vedena autobusová linka PID 373. Linka bude po dobu uzavírky odkloněna ze Zdib přes Zdibsko do Sedlce. Současně dojde k přemístění zastávky Sedlec na silnici III/0083 před křižovatku se silnicí III/0084 ke stávajícímu chodníku. Žádná zastávka během výluky nebude zrušena. Jelikož uzavírka potrvá cca 5 měsíců, došlo k prodloužení jízdní doby pro spoje jedoucí z Prahy o 2 minuty. Ve směru do Prahy zůstává jízdní doba beze změny, protože úplné uzavírky budou vždy krátkodobé a linka 373 bude ve směru do Prahy vedena většinou po pravidelné trase.

 

Vložený dokument

Datum a čas: 28.02.2019 07:26
Napsal: Administrátor
Kategorie: Ostatní

Patička stránky